חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

חזרה לראשי

טנזניה. טיפוס לקילימנג׳רו

מועד יציאה:
12-20 בספטמבר, 2018.

מוכנים לאתגר? טיפוס להר הגבוה ביבשת אפריקה. טרק לפסגת הר הגעש הרדום, הגג של אפריקה -5895 מטר מעל פני הים. חווית חיים!.

למידע נוסף

מרוקו. טרק בהרי האטלס

מועד יציאה:
4-11 במאי, 2018.

בעלי כושר גופני טוב וראש פתוח להרפתקה? מוזמנים לטרק מרתק בנופי האטלס הקסומים. מסע רגלי בין כפרים ברברים באטלס הגבוה, עמקים עמוסי בוסתנים ירוקים, חקלאות עתיקה ונופים מעולם אחר. מפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים, אוכל מעולה וחוויה של טיול גיאוגרפי יחודי. 

למידע נוסף

נפאל. טרק סובב מנאסלו

מועד יציאה:
1-15 בדצמבר, 2017. ההרשמה פתוחה

טרק מיוחד במינו המקיף את אחת הפסגות המרשימות בהימאליה - הר מנאסלו, הפסגה השמינית בגובהה בעולם. במהלך הטרק נטפס לאורך נהר הבורי גנדקי עד מעבר ההרים המרשים Larke Pass, 5136 מטר, משם נגלוש עד לכפר דאראפני. חווית חיים!

למידע נוסף

רומניה. טרק בהרי הקרפטים

מועד יציאה:
8-12 ביוני, 2018, ההרשמה החלה

טרק 5 כוכבים!. טיול כוכב במסלולי הליכה יחודיים במעבה יערות עד ובנוף אלפיני עוצר נשימה. המסלול עובר בתוואי מגוון של שבילי הליכה ובדרכי יער מהאגדות, עצי אשוח ענקיים ועצי צפצפה עם תצפיות נוף מדהימות, עם מעברי הרים בגבהים של עד 2500 מ' מעל פני הים, לנשום אויר פסגות. האירוח במלון מדרגת תיירות ראשונה, מלון מפנק בלב הקרפטים, עם מרכז ספא איכותי, לפינוק בסוף כל יום.

למידע נוסף

איטליה. טרק בהרי האלפים

מועדי יציאה:
21-26 ביוני, 2018. טרק אבות ובנים.

טרק בן 6 ימים, באחד האזורים היפים ביותר באלפים - בפינה הצפונית של איטליה, על גבול שוויץ וצרפת. חציה של מעברי הרים, הליכה ביערות אורנים, מסלולים בנוף אלפיני שמעבר לקו היער, אגמים ותצפיות נוף מרשימות למרגלות המטרהורן, מסלול ויאה פראטה מאתגר וחצי יום ראפטינג על נהר הדורה המנקז את רכס המון בלאן. אירוח במלון יפה למרגלות הרכס.

למידע נוסף

ירדן. טרק ברג'ף ופטרה

מועדי הטיול:
9-12 בנובמבר 2018

טרק רגלי המשלב ביקור בעיר החצובה באבן החול האדומה - פטרה, שהוכרזה בשנת 1985 ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. ניפגש במעבר גבול ערבה, מישם נוקפץ לאזור ג'בל מסעודה ונתחיל טרק בן 3 ימים, הנודד בין נקיקי אבל החול של אזור רג'ף, קשתות מרשימות תוצאה של בליה, סלעים בצבעים פסיכודליים וצורות סלע מיוחדות. נטייל ללא ציוד על הגב ונעזר בלוגיסטיקה מקומית שתדלג את ציוד. נבלה 2 לילות בלינת שטח ובסיומו של הטרק נוקפץ למלון נחמד בכניסה לפטרה. למחרת נערוך סיור מודרך בפטרה ובסיומו נשוב לארץ.

למידע נוסף

ירדן. טרק בקניוני רג'ף

מועד יציאה:
25-28 באוקטובר 2017

טרק בן 4 ימים בנקיקים של רכס רג'ף, ג'בל מסעודה ופסגת הר ברזה. במשך 4 ימים ננדוד בואדיות המדהימים של הרי אדום, נטפס בנאקבים עתיקים, בורות מים חצובים בסלע ומעיינות, משטחי אבן חול אדומה, סלעי גרניט וגיר. מעברים צרים ברוחב כתביים, מכשולים טבעיים אשר החציה שלהם מהווה אטרקציה. הולכים ללא ציוד על הגב, למעט תיק קטן. כל ציודנו מדולג על ידי צוות בדואי שגם דואג לנו לכלכלה. הלינה בשטח, במחנה מדלג. כניסה ויציאה לירדן במעבר יצלק רבין (ערבה) בכניסה לאילת.

למידע נוסף

מקדוניה. טרק בבלקן

מועד יציאה:
יוני 2018

טרק חדש בן 6 ימים בבלקן. טיול גאוגרפי מיוחד והזדמנות למפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים. טיפוס אל הפסגות הגבוהות ב 3 הפארקים הלאומיים במקדוניה. נוף אלפיני מרשים ואתגר פיזי. אגם אוחריד. אירוח במלונות מצויינים ואוכל מעולה. 

למידע נוסף