חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

חזרה לראשי

טנזניה. טיפוס לקילימנג׳רו

מועד יציאה:
20-28 בספטמבר, 2019 (יציאה בטוחה)

מוכנים לאתגר? טיפוס להר הגבוה ביבשת אפריקה. טרק אל פסגת הקילימנג'רו, הגג של אפריקה - 5895 מטר מעל פני הים. חווית חיים!.

למידע נוסף

מרוקו. טרק בהרי האטלס

מועד יציאה:
8-15 במאי, 2019 (הטיול יצא, ניפגש במועד הבא)

מוזמנים לטרק מרתק בנופי האטלס הקסומים. מסע רגלי בין כפרים ברברים באטלס הגבוה, עמקים עמוסי בוסתנים ירוקים, חקלאות עתיקה, מעברי הרים גבוהים ונופים מעולם אחר ופסגה אחת גבוהה. מפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים, אוכל מעולה וחווית חיים בטיול גאוגרפי יחודי. 

למידע נוסף

נפאל. טרקים עצמאיים

מועדי יציאה:
מרץ-דצמבר 2019

מגוון של טרקים בנפאל ליציאה עצמאית. סיוע מלא בתכנון בבחירה נכונה ותכנון של הטרק. הזמנת טיסות, יעוץ בנושא הציוד, סיוע מלא בשירותי הקרקע (לינות, סבלים, הדרכה וכו'). לכם ישאר רק ללכת...

למידע נוסף

רומניה. הרי הקרפטים

מועד יציאה:
טרם נקבע

טרק 5 כוכבים!. טיול כוכב במסלולי הליכה יחודיים במעבה יערות עד ובנוף אלפיני עוצר נשימה. המסלול עובר בתוואי מגוון של שבילי הליכה ובדרכי יער מהאגדות, עצי אשוח ענקיים ועצי צפצפה עם תצפיות נוף מדהימות, עם מעברי הרים בגבהים של עד 2500 מ' מעל פני הים, לנשום אויר פסגות. האירוח במלון מדרגת תיירות ראשונה, מלון מפנק בלב הקרפטים, עם מרכז ספא איכותי, לפינוק בסוף כל יום.

למידע נוסף

איטליה. הרי האלפים

מועדי יציאה:
20-25 ביוני, 2019 (הטיול יצא, נתראה בטיול הבא)

טרק בן 6 ימים, באחד האזורים היפים ביותר באלפים - בפינה הצפונית של איטליה, על גבול שוויץ וצרפת. חציה של מעברי הרים, הליכה ביערות אורנים, מסלולים בנוף אלפיני שמעבר לקו היער, אגמים ותצפיות נוף מרשימות למרגלות המטרהורן, מסלול ויאה פראטה מאתגר וחצי יום ראפטינג על נהר הדורה המנקז את רכס המון בלאן. אירוח במלון יפה למרגלות הרכס.

למידע נוסף

קיריגיסטן. הרי טיאן שאן

מועד הטיול:
15-23 ביולי 2019 (הטיול יצא, נתראה בטיול הבא)

קירגיזסטן! ארץ 40 השבטים. אחת הארצות ההרריות בעולם. מושבים של שבטים ממוצא מונגולי, אשר נדדו לאורך הערבות של מרכז אסיה וקבעו מושבם בלב האזור ההררי - הרי טיאן שאן. בתוך טבע פראי ויפהפה, קרחונים, פלגי מים ואינסוף שטח פתוח וירוק, נפגוש את המקומיים, ששימרו את אורח חייהם המסורתי.

למידע נוסף

ירדן. ואדי ראם

מועדי יציאה 2019:
11-14 באוקטובר 2019 (קבוצה סגורה)
8-11 בנובמבר 2019 (קבוצה סגורה)

טרק מרתק באחד המקומות היפים שיש - ואדי ראם! בלב הרי אדום, בתוואי החוצה נקיקי אבן חול אדומה, דיונות, מטפס על משטחי סלע לתצפיות מרהיבות, עולה לקשתות שנוצרו כתוצאה של בלייה וגורם לך להחסיר פעימה. עם אירוח בדואי ואוכל מקומי, לינת שטח וחוויה מדברית אותנטית. הולכים ללא ציוד על הגב. כל ציודנו מדולג על ידי הצוות הלוגיסטי שלנו, שגם דואג לארוחות. 

למידע נוסף

ירדן. קניוני רג'ף

מועדי הטיול:
16-19 באוקטובר 2019. הרשמה פתוחה. הטיול יוצא!

טרק בן 4 ימים בנקיקים של רכס רג'ף, ג'בל מסעודה ופסגת הר ברזה. במשך 4 ימים ננדוד בואדיות המדהימים של הרי אדום, נטפס בנאקבים עתיקים, בורות מים חצובים בסלע ומעיינות, משטחי אבן חול אדומה, סלעי גרניט וגיר. מעברים צרים ומכשולים טבעיים אשר החציה דרכם היא אטרקציה. הולכים ללא ציוד על הגב, למעט תיק קטן. כל ציודנו מדולג על ידי צוות הלוגיסטיקה שגם דואג לארוחות. 

למידע נוסף

קפריסין. טרק חוצה טרודוס

מועדי יציאה:
13-17 ביוני, 2019 (הטיול יצא, נתראה בטיול הבא)
טרק משולב, עיוורים ולקויי ראייה יחד עם רואים, מטפסים את 3 הפסגות הגבוהות בקפריסין.

אנחנו יוצאים לטרק רגלי ביעד קרוב, אבל לא מוכר מספיק – האי השכן קפריסין. מסע בן 5 ימים במהלכם נטפס את 3 הפסגות הגבוהות בקפריסין, כולל אל פסגת הר אולימפוס שעל רכס הטרודוס. לינת כוכב, עם הקפצות קצרצרות, מידי יום לתחילת מסלול, לינה במלון מקסים בהרים ואירוח יווני עם אוכל מעולה.

למידע נוסף

שלחו הודעה בווצאפ