חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

חזרה לראשי

טנזניה. טיפוס לקילימנג׳רו

מועדי יציאה:
ספטמבר 2020

מוכנים לאתגר? טיפוס להר הגבוה ביבשת אפריקה. טרק אל פסגת הקילימנג'רו, הגג של אפריקה - 5895 מטר מעל פני הים. חווית חיים!.

למידע נוסף

מרוקו. טרק בהרי האטלס

מועד יציאה:
23-30 באפריל 2020

טרק מרתק בנוף הדרמטי של האטלס הגבוה. מסע רגלי בין הכפרים הברברים באטלס, עמקים עמוסי בוסתנים ירוקים, חקלאות עתיקה, מעברי הרים גבוהים, נופים מעולם אחר ופסגה אחת גבוהה - הטובקאל, הגבוהה בצפון אפריקה. מסע מיוחד שהוא גם מפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים, אוכל מרוקאי וחווית חיים, בטיול גאוגרפי מיוחד מאוד. 

למידע נוסף

נפאל. טרקים עצמאיים

מועדי יציאה מומלצים:
מרץ-יוני, ספטמבר-נובמבר

מגוון של טרקים בנפאל ליציאה עצמאית. סיוע מלא בתכנון בבחירה נכונה ותכנון של הטרק. הזמנת טיסות, יעוץ בנושא הציוד, סיוע מלא בשירותי הקרקע (לינות, סבלים, הדרכה וכו'). לכם ישאר רק ללכת...

למידע נוסף

רומניה. הרי הקרפטים

מועד יציאה:
11-15 ביוני 2020

טרק 5 כוכבים!. טיול כוכב במסלולי הליכה יחודיים במעבה יערות עד ובנוף אלפיני עוצר נשימה. המסלול עובר בתוואי מגוון של שבילי הליכה ובדרכי יער מהאגדות, עצי אשוח ענקיים ועצי צפצפה עם תצפיות נוף מדהימות, עם מעברי הרים בגבהים של עד 2500 מ' מעל פני הים, לנשום אויר פסגות. האירוח במלון מדרגת תיירות ראשונה, מלון מפנק בלב הקרפטים, עם מרכז ספא איכותי, לפינוק בסוף כל יום.

למידע נוסף

איטליה. הרי האלפים

מועדי יציאה:
18-23 ביוני 2020

טרק בוטיק! 6 ימים, באחד האזורים היפים ביותר באירופה; באלפים - בפינה הצפונית של איטליה, על גבול שוויץ וצרפת. חציה של מעברי הרים, הליכה ביערות, מסלולים בנוף אלפיני שמעל קו היער, פסגה אחת מרשימה, אגמים ותצפיות נוף מרשימות למרגלות המטרהורן, יום ראפטינג על נהר הדורה המנקז את רכס המון בלאן, חוויה של התנסות בטיפוס סלע ועוד. אירוח במלון מקסים, למרגלות הרכס.

למידע נוסף

קיריגיסטן. טרק אגם הצבעים

מועד הטיול:
15-23 ביולי 2020

קירגיזסטן! ארץ אשר בה, ליופי אין קצה. הטבור של אסיה, מושבם של שבטים ממוצא מונגולי, אשר נדדו לאורך הערבות של מרכז אסיה וקבעו מושבם בלב האזור ההררי - הרי טיאן שאן. בתוך טבע פראי ויפהפה, קרחונים, פלגי מים ואינסוף שטח פתוח וירוק, נרכוב במסלולים שאיש לא רכב. חווית שטח מדהימה.

למידע נוסף

ירדן. ואדי ראם

מועדי יציאה 2019:
25-28 בדצמבר (חנוכה)

טרק מרתק באחד המקומות היפים שיש - ואדי ראם! בלב הרי אדום, בתוואי החוצה נקיקי אבן חול אדומה, דיונות, מטפס על משטחי סלע לתצפיות מרהיבות, עולה לקשתות שנוצרו כתוצאה של בלייה וגורם לך להחסיר פעימה. עם אירוח בדואי ואוכל מקומי, לינת שטח וחוויה מדברית אותנטית. הולכים ללא ציוד על הגב. כל ציודנו מדולג על ידי הצוות הלוגיסטי שלנו, שגם דואג לארוחות. 

למידע נוסף

ירדן. קניוני רג'ף

מועדי הטיול:
טרם נקבע

טרק בן 4 ימים בנקיקים של רכס רג'ף, ג'בל מסעודה ופסגת הר ברזה. במשך 4 ימים ננדוד בואדיות המדהימים של הרי אדום, נטפס בנאקבים עתיקים, בורות מים חצובים בסלע ומעיינות, משטחי אבן חול אדומה, סלעי גרניט וגיר. מעברים צרים ומכשולים טבעיים אשר החציה דרכם היא אטרקציה. הולכים ללא ציוד על הגב, למעט תיק קטן. כל ציודנו מדולג על ידי צוות הלוגיסטיקה שגם דואג לארוחות. 

למידע נוסף

קפריסין. טרק בהרי הטרודוס

מועדי יציאה:
7-11 במאי 2020

אנחנו יוצאים לטרק רגלי ביעד קרוב, אבל לא מוכר מספיק – האי השכן קפריסין. מסע בן 5 ימים במהלכם נטפס את 3 הפסגות הגבוהות בקפריסין, כולל אל פסגת הר אולימפוס שעל רכס הטרודוס. לינת כוכב, עם הקפצות קצרצרות, מידי יום לתחילת מסלול, לינה במלון מקסים בהרים ואירוח יווני עם אוכל מעולה.

למידע נוסף

קוסטה ריקה. טרק בקצה!

מועד יציאה:
17-26 במרץ 2020

קוסטה ריקה - החוף העשיר! ככה קרא לה קולומבוס, כשנחת כאן לראשונה בשנת 1502. קוסטה ריקה - גן עדן של טבע פראי צפוף, טרופי, עשיר, מאכלס 5% מאוכלוסיית בעלי החיים שעל פני כדור הארץ. בקוסטה ריקה הרי געש פעילים, מפלים, נהרות, חופים מדהימים, יער עבות המהווה בית למינים רבים מספור של ציפורים ובעלי חיים. חוויה מדהימה לאוהבי הטבע. ואם לא עכשיו, אז מתי? מוזמנים לטרק חד פעמי!

למידע נוסף

צ׳ינקווה טרה

מועד יציאה:
14-18 במאי 2020

טרק בן 5 ימים בצ'ינקווה טרה - חמש האדמות. קבוצה של 5 כפרים, יחודיים ביופיים, ממוקמים על שפת הים באזור מצוקי שלחוף חבל ליגוריה, צפופים ותלויים על בלימה, כל כפר ססגוני ומיוחד. אל חלק מהכפרים אין גישה לרכב ורק קו רכבת קצר מקשר בינהם. פנימה מקו החוף מתנשאים ההרים, ורשת שבילי הליכה מקשרת בין הכפרים. בשבילי אלו אנחנו נלך ובכל יום נחצה ונבקר בכפר אחר. הלינה במלון קרוב לשפת הים, אינסוף מסעדות טובות במקום והאוירה מדהימה.

למידע נוסף

שלחו הודעה בווצאפ