חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

חזרה לראשי

מרוקו. טרק רגלי בהרי האטלס

מועד יציאה:
13-20 במאי, 2017. (הקבוצה מלאה)

בעלי כושר גופני טוב וראש פתוח להרפתקה? מוזמנים לטרק מרתק בנופי האטלס הקסומים. מסע רגלי בין כפרים ברברים באטלס הגבוה, עמקים עמוסי בוסתנים ירוקים, חקלאות עתיקה ונופים מעולם אחר. מפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים, אוכל מעולה וחוויה של טיול גיאוגרפי יחודי. 

למידע נוסף

נפאל. טרק סובב מנאסלו

מועד יציאה:
1-15 בדצמבר, 2017. ההרשמה פתוחה

טרק מיוחד במינו המקיף את אחת הפסגות המרשימות בהימאליה - הר מנאסלו, הפסגה השמינית בגובהה בעולם. במהלך הטרק נטפס לאורך נהר הבורי גנדקי עד מעבר ההרים המרשים Larke Pass, 5136 מטר, משם נגלוש עד לכפר דאראפני. חווית חיים!

למידע נוסף

רומניה. טרק בהרי הקרפטים

מועד יציאה:
8-12 ביוני, 2017 (הקבוצה מלאה)

טרק 5 כוכבים!. טיול כוכב במסלולי הליכה יחודיים במעבה יערות עד ובנוף אלפיני עוצר נשימה. המסלול עובר בתוואי מגוון של שבילי הליכה ובדרכי יער מהאגדות, עצי אשוח ענקיים ועצי צפצפה עם תצפיות נוף מדהימות, עם מעברי הרים בגבהים של עד 2500 מ' מעל פני הים, לנשום אויר פסגות. האירוח במלון מדרגת תיירות ראשונה, מלון מפנק בלב הקרפטים, עם מרכז ספא איכותי, לפינוק בסוף כל יום.

למידע נוסף

איטליה. טרק בהרי האלפים

מועדי יציאה:
13-18 ביולי, 2017. הקבוצה מלאה.

טרק בן 6 ימים, באחד האזורים היפים ביותר באלפים - בפינה הצפונית של איטליה, על גבול שוויץ וצרפת. חציה של מעברי הרים, הליכה ביערות אורנים, מסלולים בנוף אלפיני שמעבר לקו היער, אגמים ותצפיות נוף מרשימות למרגלות המטרהורן, מסלול ויאה פראטה מאתגר וחצי יום ראפטינג על נהר הדורה המנקז את רכס המון בלאן. אירוח במלון יפה למרגלות הרכס.

למידע נוסף

ירדן. טרק בקניון נחל זרד

מועדי הטיול:
סוכות 2017

נחל זרד, ובשמו הערבי ואדי חסה, מוזכר בתנ"ך כמכשול הגיאוגרפי האחרון בו נתקלו בני ישראל בדרכם לארץ המובטחת, 38 שנים לאחר שיצאו ממצרים. הקניון האדיר של הזרד מהווה את הגבול בין הרי מואב שמצפון, לרכס הרי אדום שמדרום לו. אורכו של הזרד 110 ק"מ וחלקו הקניוני נמשך לאורך 65 ק"מ. אנחנו נלך את חציו התחתון והמרשים של הקניון. נחל זרד הוא מהיפים והמרתקים בקניונים של הרי מואב, והוא פלא טבע מדהים ביופיו. המסלול עובר בתוואי החותר בכל שכבות כדור הארץ, וקירות הקניון מתחלפים מאבן קיר, לאבן חול, סלעי דולומיט וסלעי יסוד. לאורך כל מסלול ההליכה נפגוש זרימת מים חזקה, מעיינות חמים וקרים, גנים תלויים המעטרים את קירות הקניון וצורות הסלע והצבעים, משלימים חווית טיול שלא תישכח.

למידע נוסף

ירדן. טרק קניוני מואב

מועד יציאה:
סוכות 2017

טיול מקסים המדלג בין הקניונים הזורמים של הרי מואב בירדן. טיולי יום ללא ציוד על הגב. במהלך הטרק נטייל במשך 4 ימים ב-4 ואדיות שונים - קניונים אדירים וזורמים מים, כל אחד שונה מהאחר באופיו וביופיו. מעיינות שופעים מים, גנים תלויים ושפע של צמחיה, בנוף עצמתי, עם ניגודים של מדבר, צמחייה שופעת ומפלי מים,  נוף של בזלת, גיר ואבן חול.

למידע נוסף

מקדוניה. טרק בבלקן

מועד יציאה:
23-28 ביוני 2017. הקבוצה מלאה.
* טרק משולב עיוורים עם מלווים

טרק חדש בן 6 ימים בבלקן. טיול גאוגרפי מיוחד והזדמנות למפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים. טיפוס אל הפסגות הגבוהות ב 3 הפארקים הלאומיים במקדוניה. נוף אלפיני מרשים ואתגר פיזי. אגם אוחריד. אירוח במלונות מצויינים ואוכל מעולה. 

למידע נוסף