חזרה לראשי

טרקים בחו״ל

חזרה לראשי

טנזניה. טיפוס לקילימנג׳רו

מועד יציאה:
20-28 בספטמבר, 2019

מוכנים לאתגר? טיפוס להר הגבוה ביבשת אפריקה. טרק לפסגת הר הגעש הרדום, הגג של אפריקה -5895 מטר מעל פני הים. חווית חיים!.

למידע נוסף

מרוקו. טרק בהרי האטלס

מועד יציאה:
8-15 במאי, 2019

מוזמנים לטרק מרתק בנופי האטלס הקסומים. מסע רגלי בין כפרים ברברים באטלס הגבוה, עמקים עמוסי בוסתנים ירוקים, חקלאות עתיקה ונופים מעולם אחר. מפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים, אוכל מעולה וחוויה חיים בטיול גיאוגרפי יחודי. 

למידע נוסף

נפאל. טרק סובב מנאסלו

מועד יציאה:
1-15 בדצמבר, 2019

טרק מיוחד במינו המקיף את אחת הפסגות המרשימות בהימאליה - הר מנאסלו, הפסגה השמינית בגובהה בעולם. במהלך הטרק נטפס לאורך נהר הבורי גנדקי עד מעבר ההרים המרשים Larke Pass, 5136 מטר, משם נגלוש עד לכפר דאראפני. חווית חיים!

למידע נוסף

רומניה. הרי הקרפטים

מועד יציאה:
8-12 ביוני, 2019

טרק 5 כוכבים!. טיול כוכב במסלולי הליכה יחודיים במעבה יערות עד ובנוף אלפיני עוצר נשימה. המסלול עובר בתוואי מגוון של שבילי הליכה ובדרכי יער מהאגדות, עצי אשוח ענקיים ועצי צפצפה עם תצפיות נוף מדהימות, עם מעברי הרים בגבהים של עד 2500 מ' מעל פני הים, לנשום אויר פסגות. האירוח במלון מדרגת תיירות ראשונה, מלון מפנק בלב הקרפטים, עם מרכז ספא איכותי, לפינוק בסוף כל יום.

למידע נוסף

איטליה. הרי האלפים

מועדי יציאה:
20-25 ביוני, 2019.

טרק בן 6 ימים, באחד האזורים היפים ביותר באלפים - בפינה הצפונית של איטליה, על גבול שוויץ וצרפת. חציה של מעברי הרים, הליכה ביערות אורנים, מסלולים בנוף אלפיני שמעבר לקו היער, אגמים ותצפיות נוף מרשימות למרגלות המטרהורן, מסלול ויאה פראטה מאתגר וחצי יום ראפטינג על נהר הדורה המנקז את רכס המון בלאן. אירוח במלון יפה למרגלות הרכס.

למידע נוסף

קיריגיסטן. הרי טיאן שאן

מועד הטיול:
15-23 ביולי 2019

קירגיזסטן! ארץ 40 השבטים. אחת הארצות ההרריות בעולם. מושבים של שבטים ממוצא מונגולי, אשר נדדו לאורך הערבות של מרכז אסיה וקבעו מושבם בלב האזור ההררי - הרי טיאן שאן. בתוך טבע פראי ויפהפה, קרחונים, פלגי מים ואינסוף שטח פתוח וירוק, נפגוש את המקומיים, ששימרו את אורח חייהם המסורתי.

למידע נוסף

ירדן. ואדי ראם

מועדי יציאה:

טרק מרהיב הנודד באחד המקומות היפים שיש - ואדי ראם!בלב הרי אדום, בתוואי החוצה נקיקי אבן חול אדומה, דיונות, מטפס על משטחי סלע לתצפיות מרהיבות, עולה לקשתות שנוצרו כתוצאה של בלייה וגורם לך להחסיר פעימה. עם אירוח בדואי ואוכל מקומי, לינת שטח וחוויה מדברית אותנטית.. הולכים ללא ציוד על הגב, למעט תיק קטן. כל ציודנו מדולג על ידי צוות הלוגיסטיקה שגם דואג לארוחות. 

למידע נוסף

ירדן. קניוני רג'ף

מועד יציאה:

טרק בן 4 ימים בנקיקים של רכס רג'ף, ג'בל מסעודה ופסגת הר ברזה. במשך 4 ימים ננדוד בואדיות המדהימים של הרי אדום, נטפס בנאקבים עתיקים, בורות מים חצובים בסלע ומעיינות, משטחי אבן חול אדומה, סלעי גרניט וגיר. מעברים צרים ומכשולים טבעיים אשר החציה שלהם מהווה אטרקציה. הולכים ללא ציוד על הגב, למעט תיק קטן. כל ציודנו מדולג על ידי צוות הלוגיסטיקה שגם דואג לארוחות. 

למידע נוסף

מקדוניה. טרק בבלקן

מועדי יציאה:
יוני - ספטמבר 2019. מיועד לקבוצות סגורות

טרק חדש בן 6 ימים בבלקן. טיול גאוגרפי מיוחד והזדמנות למפגש בלתי אמצעי עם המקום ועם המקומיים. טיפוס אל הפסגות הגבוהות ב 3 הפארקים הלאומיים במקדוניה. נוף אלפיני מרשים ואתגר פיזי. אגם אוחריד. אירוח במלונות מצויינים ואוכל מעולה. 

למידע נוסף