לכל הטיולים

טיולי אופניים בחו״ל

לכל הטיולים

קפריסין. סינגלים בטרודוס

אין דמי ביטול, לנרשמים עד סוף יוני 2020 !

4-7 ביוני 2020. הקבוצה מלאה.
7-10 באוקטובר 2020. הרשמה החלה
5-8 בנובמבר 2020. הרשמה פתוחה

הצטרפו אלינו לחוויית אופניים מדהימה באי השכן. רכיבת AM ואינדורו ברכס הטרודוס, בחלק הגבוה של האי. סינגלים ושבילים שנבחרו בקפידה, נוף מפתיע במרחק פחות משעה טיסה מכאן, מפגישים אותנו עם שטח מאתגר ונוף מדהים. לינה במלון בגובה 1725 מטר, בלב הטרודוס, למרגלות הר האולימפוס – הפסגה הגבוהה בקפריסין, 1954 מטר מעל פני הים.

תוכנית הטיול
היום הראשון – נוסעים לקפריסין
נצא בטיסת בוקר מוקדמת מתל אביב ללרנקה, טיסה קצרה בת 35 דקות ואנחנו בחו"ל. מהשדה נמשיך בהסעה, מגובה פני הים, אל חלקו העליון של הטרודוס. המלון שלנו ממוקדם בגובה של 1725 מטר, והחדרים פונים את הנוף ההררי. חלוקת חדרים, הרכבת אופניים ויציאה ליום רכיבה היוצא מרחבת המלון. מסלול בן כ 20 ק"מ, עם קצת מעל 200 מטר של טיפוס מצטבר. חימום בסינגלים למרגלות האולימפוס, גלישה וביקור במפל קלדוניה, אחד היפים בקפריסין, זורם וקפוא! (טבילה לאמיצים) והמשך גלישה דרך הכפר פלאטרס ועד לאחד הכפרים היפים בטרודוס, הכפר המפורסם אומודוס, בגובה של 800 מטר מעל פני הים. איבוד גובה של כ 1200 מטר. מהכפר הקפצה למלון. ארוחת ערב במסעדה של המלון.

היום השני – סינגלים על האולימפוס
היום נרכוב נעפיל אל פסגת הטרודוס, בסינגל גאוני שצובר גובה במתינות ומזמן תצפיות נוף מדהימות על העמק שמתחתינו - עמק מראטאסה. יום של רכיבה שכולו בשבילי יער וסינגלים. הרכיבה תצא מרחבת המלון שלנו אל הנקודה הגבוהה ביותר בקפריסין, פסגת האולימפוס, הנושקת ל 2000 מטר מעל פני הים. מכאן - נוף מרהיב לכיוון החוף הצפוני של האי. מראש ההר, נגלוש לכיוון הכפרים המסורתיים בחלקו המערבי של ההר. מסיימים את הרכיבה בכפר קאלופאניוטיס, בגובה של 700 מטר. סה"כ. מרחק כ- 35 ק"מ/ 425+ טיפוס, וכ 1500 מטר של ירידות בסינגלים ודרכי יער. מהכפר למטה, הקפצה למלון.

יום השלישי – "רכבת הרים" לכפר בנוי אבן
היום נרכוב לכיוון קקופטריה בסינגלים ודרכי עפר. נתחיל מכיכר טרודוס ולאחר טיפוס קצר לפסגת נימאטה טופיסקופון, נרד בסינגלים עם נוף מרהיב אל עמק מסוריה ומפרץ מורפו. לאחר הפסקת קפה קצרה בתחנת היער פלטניה, אנו מתחילים לטפס לעבר מדרי, הפסגה השנייה בגובהה באי. רגע לפני שנגיע לפסגה, נכנס לרשת סינגלים מקומית מרהיבה, על שביליה הזורמים וצמחייה עשירה, שתיקח אותנו לכפר ספיליה. משם נטפס מעמק ספיליה ונגלוש אל התחנה האחרונה של היום, הרובע המסורתי של הכפר קקופטריה. בסיום, הקפצה חזרה לטרודוס. מרחק 40 ק"מ/ 750+ מ' טיפוס וכ 1500 מטר של ירידות. בסיום, הקפצה חזרה למלון.

היום הרביעי – הגשרים הוונציאנים
היום נרכוב הגשרים הוונציאנים, בחלקו המערבי של הטרודוס. יום של רכיבה שכולו בשבילי יער וסינגלים. נצא מאזור המלון שלנו ברכיבה ונגלוש לכיוון הכפרים המסורתיים בחלקו המערבי של ההר. עוברים דרך עמק נהר הדיאריוס שהוא חווית ייחודית לרוכבים. מסיימים את הרכיבה בגשר מימי הביניים, ציילפוס. הקפצה למלון, אריזת אופניים, מקלחות ונסיעה אל שדה התעופה. מרחק 30 ק"מ/ 250 מ' טיפוס, 1200 ירידה.
עלות הטיול

מחיר: 990 יורו

המחיר כולל:
* טיסה סדירה תל אביב - לרנקה – ת"א
* מיסי נמל והיטל ביטחון
* כלכלה מלאה, ע"ב חצי פנסיון, א. בוקר וערב מעולות וכריכים לדרך
* לינה במלון מצוין, 3* למרגלות הטרודוס
* העברות והקפצות ככל שנידרש במסגרת המסלול המפורט
* מיניבוס צמוד עומד לרשותנו, בהתאם לתכנית
* הדרכה
* דמי רישום
* ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי, 3 תשלומים ללא ריבית

המחיר אינו כולל:
* שתייה שאינה מים בארוחות
* ביטוח נסיעות חו"ל המתאים לאופי הפעילות
* עלות הטסת אופניים במידה וישנה בהתאם למדיניות חברת התעופה
* קיימת אפשרות לשכור אופניים ברמה טובה (Scot Spark)
* כל מה שאינו בסעיף כלול 

הערות:
תוכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה לקפריסין. אין לנו את היכולת לשלוט על זמני הטיסות ולכן ייתכנו שינויים בתוכנית עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסות. מחיר הטיול והתוכנית מתבססים על קבוצה של 8 רוכבים ומעלה. הקבוצה נסגרת ב 12 רוכבים. התשלום בש"ח יחושב על פי שער מזומנים מכירה של בנק הפועלים. במקרה של שינויים בעלויות הטיסה, כמו מיסי הנמל, היטלי דלק וכו' יעודכן מחיר הטיול בהתאם, והשינוי בעלות יחול על המשתתפים בטיול. מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול.
הרשמה