לכל הטיולים

טיולי אופניים בחו״ל

לכל הטיולים

איטליה. חופשת AM בליגוריה

חופשת אול מאונטיין בחבל ליגוריה וטוסקנה!

מועדי קיץ 2020 - ההרשמה נפתחה!
16-21 באפריל

ליגוריה - חופשת AM בת 6 ימי רכיבה, בחבל ליגוריה המפורסם, שהפך שם נרדף לאזור של רכיבת אינדורו ובטוסקנה, בחלק ההררי. אזור יפהפה, ההרים נופלים שם בבת אחת אל הים ואנחנו אותו הדברים - גולשים בסינגלים אל קו החוף. רכיבה החוצה את 5 הכפרים המפורסמים - צ'ינקווה טרה, חצייה של אי אליו נגיע בהקפצה בסירה ועוד כהנה וכהנה הפתעות. חופשת רכיבה מטריפה, עם אוכל איטלקי מעולה, חוף ים לסגירת יום רכיבה ואירוח במלון הנמצא על קו החוף.

תוכנית הטיול
יום ראשון: תל אביב – מילאנו.
נצא בטיסת בוקר סדירה מתל אביב למילאנו. ניפגש עם הצוות המקומי, נעמיס את האופניים והציוד ונצא בנסיעה לחבל ליגוריה, במערב איטליה. נגיע למקום הלינה שלנו בכפר לריצ'י על חוף הים, נתארגן עם החדרים, נרכיב אופניים נעמיס על ההקפצה ונצא לדרך! נעלה למונטה רוצ'טה, אזור גבעי, מיוער וצפוף, עמוס ברשת סינגלים שנבנו במיוחד לאופניים, נוקו וסודרו. במקום, מידי שנה מתקיימת תחרות אינדורו ארצית. היער מדהים, מעולה לחימום, לא תלול ויש רצף סינגלים מגניב. בסוף היום נגלוש אל הכפר טלארו – כפר יפה המוכר ע"י אונסקו כאתר מורשת, נחצה במעברים העתיקים והצרים שלו, בקטעים שחלקם טכניים, עד לחוף הים, ומישם לאורך רצועת החוף ברכיבת שחרור עד למלון. א. ערב במסעדה.

יום שני - אלטה ויאה צ'ינקווה טרה
לאחר א. הבוקר הקפצה בת כחצי שעה לאזור הגבוה של הרכס. היום שלנו כולו יעבור באחד המסלולים היפים שעל הרכס - הדרך הגבוהה של 5 הכפרים - ציר מדהים, כולו בסינגל מוצל, עם תצפיות יפהפיות לים, תופר את כל הרכס ובסיומו גולש בשביל טכני משוגע עד לים. הג'ונגל של חמשת הכפרים - יום מדהים!

יום שלישי - האלפים של הים - The Alps of the Sea
כ 40 דקות נסיעה מהמלון שלנו ואנחנו בטוסקנה, יוצאים ליער של מונטה בורג'נה. יום שכולו באזור הנקרא האלפים של הים, יער מדהים, שבכל פעם שנציץ ממנו החוצה נראה את הים, שבילי אינדורו שנבנו בשנים האחרונות, ארוכים, זורמים, עם אלמנטים מעניינים. לחובבי ההרפתקאות נעפיל לפסגת מונטה בורג'נה, או איך שאנחנו קוראים לשפיץ הזה - Top of the World ומישם רכיבת קצה, all the way down... יום לפנתאון!

יום רביעי - דיווה מרינה, הנקודה הסודית שלנו בליגוריה
לאחר ארוחת הבוקר נוקפץ מעל הכפר דיווה מרינה, מחכה לנו יום אדיר, בשבילים שמצאנו לאחרונה, סינגלים טכניים וגם זורמים ורכיבה בג'ונגל של 5 הכפרים, כל הדרך למטה, עד לחוף הים. הקפצה למלון, ארוחת ערב במסעדה.

יום חמישי - פורטו ונרה - לואנטו
יום רכיבה החוצה ועובר דרך 5 הכפרים העתיקים, אינסוף סינגלים וסיום בכפר העתיק לוואנטו. נסתובב בכפר, נשב לבירה באחד הברים המגניבים במדרחוב וניסע חזרה ברכבת המיוחדת שמקשרת בין 5 הכפרים, נסיעה מרהיבה מעל הים.

יום שישי - לחצות את האי
יום הרכיבה האחרון יביא אותנו אך החוף שמול האי פלמירה, הר קטן שהציץ מהים. הקפצה עם סירה, כולל האופניים לצידו האחד של האי, טיפוס אל פסגת האי, דרך מפרץ שחפים מצוקי ומדהים ביופיו וירידה בסינגל טכני לציודו המרוחק של האי. מישם, הקפצה חזרה בסירה אל לריצ'י. הרכבת אופניים, מקלחות ויציאה לכיוון שדה התעופה. חזרה לארץ בטיסת ערב מאוחרת.


סרטון - ככה מכינים מסלול...
עלות הטיול

עלות: 990 אירו + טיסה. *לנרשמים ב 2019

המחיר כולל:
* העברות מהשדה במילאנו וחזרה
* כל ההסעות במהלך החופשה, ואן חדיש להקפצות ועגלה יעודית
* צוות מקומי הכולל מדריך צמוד, תותח על.
* לינה ואירוח במלון מקסים, קרוב לים.
* אירוח על בסיס א. בוקר וערב במסעדה

המחיר אינו כולל:
* טיסה. טיסת אלעל, אנחנו מטפלים בהזמנה ובכל מה שכרוך וניתן גם להזמין לבד
* כל מה שאינו בסעיף "המחיר כולל"

הערות:

* ניתן לשכור אופניי אינדורו מצויינים ביעד עצמו, או להגיע עם שלכם
* תכנית הטיול יכולה להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה.
* התשלום יבוצע לפי שער "מזומנים מכירה" של בנק הפועלים
* ניתן לשלם בהעברה, או אשראי, עד 3 תשלומים ללא ריבית

להרשמה - לחץ כאן

שלחו הודעה בווצאפ