חזרה לראשי
לכל הטיולים בארץ

טיולי סנפלינג ברחבי הארץ

מגוון טיולים מאתגרים, למטיבי לכת ובכלל, למי שאינו פוחד מאתגר, חובב טבע המחפש אפשרות להיכנס לתוך הקניונים האדירים של מדבר יהודה, או בנחלים אחרים שבהם מפלים, ואין אפשרות לעשות זאת ללא ידע מקצועי, ציוד רלוונטי והדרכה טובה.
טיולי עומק מגניבים ומלאי אקשן.

הטיולים הקרובים:
· 15.01.2021, נחל טור תחתון.
· 23.01.2021, נחל טור עליון.
· 28.01.2021, נחל טור תחתון.
· 29.01.2021, נחל טור תחתון.

ההרשמה פתוחה

הטיולים שלנו
נחל טור עליון נחל טור נמצא בצפון מדבר יהודה, תחילתו סמוכה לחאן מצוקי דרגות. הנחל מנקז את אגן הניקוז הקטן יחסית של כתף טור. בחלקו העליון של הנחל 4 מפלים, בהם נגלוש, 15-80 מטר גובהם ומראשם ישנה הזדמנות לתצפית מדהימה על ים המלח. נחל טור מזמן לנו רצף של גלישות יפות, ללא הליכה ארוכה בין המפלים וקטעי התחלה וסיום קצרים. ניתן להמשיך לחלקו התחתון של הנחל אומנם מומלץ לטייל בכל מקטע בנפרד.
חודשי יציאה: נובמבר-מאי.

נחל טור תחתון
נחל טור נמצא בצפון מדבר יהודה ומנקז את אגן הניקוז הקטן יחסית של כתף טור. במקטע התחתון של הנחל נלך בין סלעים ובולדרים במסלול מעגלי, קניוני ויפהפה הצופה אל נופו המדהים של ים המלח. במקטע זה נגלוש בשלושה מפלים בגובה 10-20 מטר.
חודשי יציאה: נובמבר–מאי.


הנקיק השחור
קטע של קניון בזלת צר, מלא מים, מדהים ביופיו והוא נמצא ברמת הגולן, בחלקו התיכון של נחל זוויתן אותו ניתן לעבור רק באמצעות חבלים. במהלך המסלול אנו גולשים (סנפלינג) שלושה מפלים; הראשון "המפל הקטן", גובהו פחות מ-10 מטר, והשניים הבאים, ביניהם "הנקיק השחור", כ-20-25 מטר. כל הגלישות הן לבריכות מים עמוקות, אותן חוצים בשחייה - תענוג!
חודשי יציאה: מאי-אוקטובר.

נחל חלמיש שבמדבר יהודה הוא מהפחות מוכרים למטיילים. ניתן לבצעו כטיול ערב/לילה מדהים במסלול הרפתקני ומיוחד. סנפלינג של ארבעה עד שישה מפלים בגבהים של 10-40 מטר.
חודשי יציאה: כל השנה.

נחל תמרים נחל יפה בצפון מדבר יהודה. את הטיול נתחיל ממטע התמרים של קיבוץ מצפה שלם, נטפס אל רמת המדבר ונגלוש בסדרה של חמישה מפלים בגובה 25-70 מטר, אשר מראשם נשקף נוף יפהפה אל ים המלח וארץ מואב שבירדן.
חודשי יציאה: נובמבר-מאי.

נחל קומראן
נמצא בתוך ערוץ קניוני מרשים בצפון ים המלח. הטיול מתחיל מגן לאומי קומראן - אתר היסטורי של היישוב קומראן, במהלכו נגלוש (סנפלינג) בחמישה מפלים בגבהים 12-45 מטר ונראה שרידי מבנים ועתיקות של היישוב קומראן.
חודשי יציאה: נובמבר-מאי.


נחל חצצון הוא אחד הנחלים המאתגרים במדבר יהודה. בו נמצא מפל אדיר בגובה 120 מטר, הגבוה ביותר שמותר לגלישה בישראל. נקודת המוצא של הנחל היא ברמת מנקושיה וסופו בים המלח.
חודשי יציאה: נובמבר-אפריל.
עלות הטיול

עלות: 300 ש"ח למשתתף

העלות כוללת:
·הדרכה.
·ציוד אישי מלא - רתמה, קסדה, מכשיר גלישה.
·ציוד קבוצתי מלא.
·הפעילות מבוטחת.
הירשמו עכשיו