לכל הטרקים

טרקים בחו״ל

לכל הטרקים

טרק באלפים, צפון איטליה.

מועד הטיול:
20-25 ביוני, 2019 (הטיול יצא, נתראה במועד הבא)

האלפים (Alps) הם רכס ההרים הגבוה ביותר במרכז אירופה ובמערבה. מדובר בתופעה גאולוגית מרשימה, כאשר הלוח האפריקני פגע בלוח האירופאי והפגיעה המאסיבית הזו גרמה לעליית רכס האלפים. הרכס נמתח על פני כ-1,200 קילומטרים, מסלובניה ואוסטריה במזרח ועד לצרפת במערב. פסגות האלפים הגבוהות מכוסות בשלג-עד ובעמקים שביניהן מצויים קרחוני ענק תמידיים. הנהרות הגדולים של מרכז אירופה נוצרו מהאלפים, ביניהם נהר הריין, הדנובה, הפו והרון. הפסגה הגבוהה באלפים היא ה"מון בלאן" (4,810 מטרים) ובהמשך הרכס המטרהורן והמונטה רוזה, למרגלותיהם נטייל.

תוכנית הטיול
יום 1 – טיסת בוקר סדירה ת"א - מילאנו.
טיסת בוקר מתל אביב והעברה בת שעתיים צפונה, כולל עצירת התרעננות בדרך, תביא אותנו אל המלון שלנו מעל העיירה הציורית ואלטורננצ'ה. נקבל חדרים, נתארגן להליכה ונצא לטיול רגוע, עד 3 שעות, בשביל מקסים היוצא מהמלון, לאורך הנהר, עם תצפיות יפות על העמק. מסלול קל להתאקלמות וחילוץ עצמות. לקראת סיום המסלול נבקר באתר "המערה" - מפל אדיר הזורם בנקיק חשוך. ארוחת הערב במסעדה המעולה שבמלון.

יום 2 - פסגה ראשונה באלפים. 
לאחר ארוחת בוקר טעימה במלון, נוקפץ לתחילת מסלול בקה דה אוור. יום טיול מאתגר שבשיאו טיפוס לפסגה מדהימה בגובה של כ- 2500 מ', שפיץ מחודד וחשוף המספק תצפית מטריפה 360 מעלות על רכס האלפים. מישם נצפה על המטרהורן, אחת הפסגות הגבוהות באלפים ועל רכס המונטה רוזה. מהפסגה נגלוש בשביל היורד דרך כנסיה קטנה לכיוון העיירה היפה טרוניון, שם נסיים את היום.

יום 3 – לאגו לוד ומעבר הרים 2700 מ'.
אחרי ארוחת הבוקר. נוקפץ למרכז העיירה ואלטורננצ'ה. מהכנסיה העתיקה שבמרכז העיירה נטפס בשביל יפה, העולה במתינות בתוך היער, עד לאגם היפה לאגו לוד הנמצא בגובה של 2000 מטר. לאחר הפסקה באגם נמשיך בטיפוס במהלכו נחצה את קו היער ונצא אל נוף חשוף ומרשים. נעבור באגמים אלפיניים קטנים ונחצה מעבר הרים בגובה 2700, אחריו נרד אל העיירה שאניי, הנמצאת בגובה של 2100 מ'.

יום 4 – קרחון פלאטו רוזה. 
היום נעפיל לפלאטו רוזה, קרחון עד הנמצא על קו פרשת המים בין איטליה לשווייץ. חלק מהטיפוס יהיה רגלי ותלול ובחלקו נעזר ברכבלים. נבקר במוזיאון האלפיני שעל ההר, ובתצפית המוטרפת שמשקיפה על האזור. נחצה קטע על הקרחון עד לבקתת המטפסים הנמצאת על הרכס, ונמשיך בהליכה בשביל היורד מהרכס לצ'רוויניה.

יום 5 - ראפטינג! 
לאחר ארוחת הבוקר נוקפץ לצד המערבי של הרכס, למרגלות המון בלאן, סמוך לעיירה היפה קורמאיור, שהיא תחנה במסלול הסובב מון בלאן. בחציו הראשון של היום נצא להרפתקה חווייתית של רפאטינג על נהר הדורה, המנקז את רכס האלפים האיטלקי. לאחר הראפטינג, ניסע אל המדרחוב היפה של קורמאיור, לקצת זמן חופשי של שוטטות וקניות. נחתום את היום בקורמאיור וניסע למלון.

יום 6 – מבוא לטיפוס. 
מבוא לטיפוס! ביקור במצוק ידידותי הממוקם במקום יפה ומוצל. לימוד עקרונות הטיפוס והאבטוח. יום חוויתי ומיוחד. נחזור למלון לאריזות, לקראת הנסיעה לשדה. חזרה לתל אביב בטיסת ערב.
עלות הטיול

עלות הטיול – 1590 יורו

המחיר כולל:
* טיסה סדירה של אלעל, תל אביב - מילאנו - ת"א.
* לינה במלון מקסים, במיקום יפהפה בהרים, מתחת העיירה צ'רוויניה.
* א. בוקר וערב במסעדה של המלון וכריכים למהלך היום
* העברות והקפצות ככל שנידרש במסגרת המסלול כמפורט לעיל.
* כניסה לאתרים בתשלום ככל שיהיו. שימוש ברכבלים במידת הצורך.
* ראפטינג
* ציוד טיפוס
* ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי, עד 3 תשלומים

המחיר אינו כולל:
* ביטוח נסיעות חו"ל המתאים לאופי הפעילות
* שתייה שאינה מים בארוחות ואלכוהול
* כל מה שאינו בסעיף כלול

הערות:
תכנית הטיול ומחירה מבוססים על טיסה סדירה למילאנו. אין לנו את היכולת לשלוט על לוחות הזמנים ולכן ייתכנו שינויים בתכנית עקב שינוי בלוחות הזמנים של הטיסה. במקרה של שינויים בעלויות הטיסה, כמו מסי הנמל, היטלי דלק וכו' יעודכן מחיר הטיול בהתאם, והשינוי בעלות יחול על המשתתפים בטיול. מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול. ייתכנו שינויים בסדר ימי הטיול עקב אילוצי מזג אוויר, התאמת המסלול לקבוצה ותנאי שטח. הלינה בחדרים זוגיים.
כחלק מהבטיחות והביטחון של הקבוצה, אנחנו מצויידים בטלפון לוויני של חברת רסקיו 1 - המכשיר הלוויני המתקדם בשוק, מחובר למוקד רסקיו 1 בארץ.
להרשמה - לחץ כאן

שלחו הודעה בווצאפ