לכל הטרקים

טרקים בחו״ל

לכל הטרקים

ירדן. טרק בואדי ראם

מועדי יציאה 2019:
11-14 באוקטובר 2019 (קבוצה סגורה).

טרק מרהיב הנודד באחד המקומות היפים שיש - ואדי ראם! בלב הרי אדום, בתוואי החוצה נקיקי אבן חול אדומה, דיונות, מטפס על משטחי סלע לתצפיות מרהיבות, עולה לקשתות שנוצרו כתוצאה של בלייה וגורם לך להחסיר פעימה. עם אירוח בדואי ואוכל מקומי, לינת שטח וחוויה מדברית אותנטית.

תוכנית הטיול
היום הראשון: ממעבר הגבול אל ואדי ראם.
נפגשים בבוקר במעבר הגבול "רבין" הסמוך לאילת. לאחר פרוצדורת המעבר לצד הירדני, ניסע צפון מזרחה, לאחר שנתפצל מכביש הערבה הירדני, ונתחיל לטפס בנסיעה עד לתחילת המסלול בכפר ראם. סמוך לכפר נעמיס את הציוד שלנו לרכבים ונלך למפל מעל הכפר, בג'בל ראם. שם נאכל ארוחת צהריים קלה, אחריה נצא בהליכה, החוצה את הרכס, על משטחי סלע ואבן חול עד למחנה הלילה שלנו. ארוחת ערב ולינה בשטח.

היום השני: מדיונות החול אל בית לורנס איש ערב.
לאחר ארוחת הבוקר נצא מהמחנה בהליכה על גבי הדיונות האדומות, נגיע אל שרידי בית לורנס איש ערב, שם נאכל צהריים. נמשיך בהליכה עד למרגלות ג'בל בורדה. ארוחת ערב ולינה למרגלות הר בורדה.

היום השלישי: קשת בורדה.
לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בטיפוס האתגרי והמעניין לקשת בורדה. בתוואי מרתק על משטחי סלע ובנוף מדהים, נעפיל אל הקשת המרשימה, מחלקה העליון נשקפת תצפית מטריפה. מהקשת נרד לארוחת צהריים. לאחר מנוחה, נמשיך בהליכה לכיוון הקשת 'הקטנה' - אום פרוט, בסמוך אליה נסיים את יום ההליכה במחנה הלילה.

היום הרביעי: קשת אום פרוט וקניון חזאלי.
לפנינו חצי יום הליכה שיסגור מעגל של טרק בן 4 ימים. נעפיל אל הקשת היפה של אום פרוט וממנה נצא אל קניון חזאלי עם ציורי הסלע הרבים. נסיים את היום בארוחת צהריים ונצא בג'יפים אל הכפר ראם מישם ניסע את מעבר הגבול, בחזרה לארץ.
עלות הטיול

עלות הטיול – 2250 ש"ח

המחיר כולל הכל:
עלויות הויזה לירדן, כולל הטיפול בהוצאת בויזה
כל אגרות המעבר בצד הישראלי והירדני, בכניסה וביציאה
כלכלה מלאה מהיום הראשון ועד היום האחרון
העברות ככל שנידרש במסגרת המסלול
ציוד ללינת שטח ומזרנים
צוות מקומי ומדריך ישראלי מוביל - יורם חן

המחיר אינו כולל:
ביטוח ביטוח נסיעות לחו"ל - חובה לצאת מבוטחים
כל מה שלא מופיע בסעיף המחיר כולל

הערות:
מחיר הטיול מחושב לפי מינימום 10 משתתפים.
מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול. מדובר במסלולים למטיבי לכת, ההליכה עם ציוד מינימלי (תיק יום בלבד. הציוד הגדול מוקפץ)
כחלק מהבטיחות והביטחון של הקבוצה, אנחנו מצויידים בטלפון לוויני של חברת רסקיו 1 - המכשיר הלוויני המתקדם בשוק, מחובר למוקד רסקיו 1 בארץ.
להרשמה - לחץ כאן

שלחו הודעה בווצאפ