לכל הטרקים

טרקים בחו״ל

לכל הטרקים

ירדן. טרק בואדי ראם

מועדי יציאה 2019:
11-14 באוקטובר. משפחות - קבוצה סגורה
8-11 בנובמבר. - קבוצה סגורה

מועדי יציאה 2020:
10-13 באפריל. חול המועד פסח

טרק מרהיב הנודד באחד המקומות היפים שיש - ואדי ראם! בלב הרי אדום, בתוואי החוצה נקיקי אבן חול אדומה, דיונות, מטפס על משטחי סלע לתצפיות מרהיבות, עולה לקשתות שנוצרו כתוצאה של בלייה וגורם לך להחסיר פעימה. עם אירוח בדואי ואוכל מקומי, לינת שטח וחוויה מדברית אותנטית.

תוכנית הטיול
היום הראשון: ממעבר הגבול אל ואדי ראם.
0900, נפגשים במעבר הגבול "רבין" הסמוך לאילת. לאחר פרוצדורת המעבר לצד הירדני, ניסע צפון מזרחה, לאחר שנתפצל מכביש הערבה הירדני, ונתחיל לטפס בנסיעה עד לתחילת המסלול בכפר ראם. נתארח לארוחת צהריים קלה בבית מקומי בכפר ראם, נעמיס את הציוד על רכבי הלוגיסטיקה ונצא לשטח. מסלול החוצה את הרכס, על משטחי סלע ואבן חול עד למחנה הלילה שלנו. ארוחת ערב ולינה בשטח.

היום השני: מדיונות החול אל בית לורנס איש ערב.
לאחר ארוחת הבוקר נצא מהמחנה בהליכה וקצת טיפוס דרך משטחי סלע ומעבר הרים הכרחי אל דיונה אדומה ענקית, דרכה נגלוש בקטע מדליק ונמשיך עד שרידי בית לורנס איש ערב. נחלוף את בית לורנס, נטפס אל שלוחת סכין מרשימה ומישם נרד לארוחת הצהריים. בחציו השני של היום, נלך עד למרגלות ג'בל בורדה. ארוחת ערב ולינה למרגלות הר בורדה.

היום השלישי: קשת בורדה.
לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בטיפוס האתגרי והמעניין לקשת בורדה. בתוואי מרתק על משטחי סלע ובנוף מדהים, נעפיל אל הקשת המרשימה, מחלקה העליון נשקפת תצפית מטריפה. מהקשת נרד במסלול אחר אל ארוחת הצהריים. לאחר מנוחה, נמשיך בהליכה לכיוון הקשת 'הקטנה' - אום פרוט, בסמוך אליה נסיים את יום ההליכה במחנה הלילה.

היום הרביעי: קשת אום פרוט וקניון חזאלי.
לפנינו חצי יום הליכה שיסגור מעגל של טרק בן 4 ימים. נעפיל אל הקשת היפה של אום פרוט וממנה נצא אל קניון חזאלי עם ציורי הסלע הרבים. נסיים את היום בארוחת צהריים ונצא בג'יפים אל הכפר ראם מישם ניסע את מעבר הגבול, בחזרה לארץ.
עלות הטיול

עלות הטיול:
מבוגר - 2250 ש"ח

המחיר כולל הכל:
עלויות הויזה לירדן, כולל הטיפול בהוצאת בויזה
כל אגרות המעבר בצד הישראלי והירדני, בכניסה וביציאה
כלכלה מלאה מהיום הראשון בצהריים ועד היום האחרון בצהריים
העברות ככל שנידרש במסגרת המסלול
מזרנים מצויינים ללינת שטח
צוות מקומי ומדריך ישראלי מוביל - יורם חן

המחיר אינו כולל:
ביטוח ביטוח נסיעות לחו"ל - חובה לצאת מבוטחים
כל מה שלא מופיע בסעיף המחיר כולל

הערות:
מסלול הטיול עלול להשתנות בשל תנאי מזג אוויר, הוראות השלטונות המקומיים, תקלות טכניות או החלטת המדריך בשטח לטובת חברי הקבוצה והתנהלות הטיול. מדובר במסלולים למטיבי לכת, ההליכה עם ציוד מינימלי (תיק יום בלבד. הציוד הגדול מוקפץ)
כחלק מהבטיחות והביטחון של הקבוצה, אנחנו מצויידים בטלפון לוויני של חברת רסקיו 1 - המכשיר הלוויני המתקדם בשוק, מחובר למוקד רסקיו 1 בארץ.
להרשמה - לחץ כאן

שלחו הודעה בווצאפ