חזרה לראשי
חזרה לראשי

יורם חן, טייל והרפתקן.

גדל והדריך בחוגי סיירות ואחרי שנים של שוטטות רגלית הגיע אל המנוחה והנחלה – כלי דו גלגלי חסר מנוע, אבל עם הרבה נשמה. יורם, מראשוני המדריכים על אופני הרים בארץ, בוגר קורס מדריכים בוינגייט, בוגר קורס מדריכי טיולים לחו"ל של ביה"ס לתיירות ובעל תעודת Tour Manager. יסד את פורום טיולי אופניים באתר תפוז וניהל אותו בהתנדבות כמה שנים. משך 8 שנים כתב את מדור 'טיול החודש' במגזין אופניים, שם חלק את מסלוליו והרפתקאותיו. נשוי ואב לשלושה, גר בחוות מקורה שבכרמל.

יורם יזם והוציא לפועל משלחות רוכבים ליעדים אקזוטיים במקומות שונים בעולם. יזם והוביל משלחת רוכבים להימלאיה ההודית, הרפתקה יחודית של רכיבה על גג העולם. כמו כן היה זה שפתח לקהל הרוכבים הישראלי את גאורגיה במשלחת אתגרית שחצתה את הקווקז הגבוה במסע מרתק שנשען על לוגיסטיקה מוטרפת. הוביל משלחת רוכבים במסע מדהים ואתגרי, ראשון מסוגו, אל שדרת הרי הגעש באקוודור, הרפתקה על קו המשווה ומסעות אופניים בנפאל. יורם מארגן ומוביל כבר כמה שנים קבוצה גדולה ומיוחדת "בעיניים אחרות", שחבריה עוורים, במסעות עומק אתגריים במקומות שונים בעולם, לרבות בקווקז הגבוה בגיאורגיה, בירדן ובמרוקו, כולל טיפוס לפסגות. בין שאר היעדים, יורם וצוות המדריכים הביאו את הקרפטים לקהל הישראלי, אתר שהפך לאחד היעדים החמים לחופשת אופניים קרובה וממצה וכן פתח יעדים חדשים ומעניינים מהאלפים בצפון איטליה ועד הרי האטלס שבמרוקו. בשנת 2011 נבחר ע"י מגזין אופניים לאחד מרשימת האנשים הכי משפיעים על ענף האופניים בשנים האחרונות, על רקע תרומתו לתחום טיולי האופניים בארץ.

לצד המשלחות, חופשות הרכיבה והטרקים הרגליים מעבר לים, מתקיימות הדרכות שוטפות בארץ, טיולי מדבר מיוחדים, ליווי לוגיסטי עם רכב 4X4 בכל אתר בארץ, חוגי טיול ברגל או באופניים במקומות עבודה ומסגרות של קבוצות טיול פרטיות. אנו עורכים גם אירועי רכיבה, כמו טיול יומולדת לחבר, עם הפקה מלאה של פריסת ארוחה טעימה בשטח ופינוקים.