חזרה לראשי
חזרה לראשי

יורם חן, טייל והרפתקן.

גדל והדריך בחוגי סיירות ואחרי שנים של שוטטות רגלית הגיע אל המנוחה והנחלה – כלי דו גלגלי חסר מנוע, אבל עם הרבה נשמה. יורם, מראשוני המדריכים על אופני הרים בארץ, בוגר קורס מדריכים בוינגייט, בוגר קורס מדריכי טיולים לחו"ל של ביה"ס לתיירות ובעל תעודת Tour Manager. יסד את פורום טיולי אופניים באתר תפוז וניהל אותו בהתנדבות כמה שנים. משך 8 שנים כתב את מדור 'טיול החודש' במגזין אופניים, שם חלק את מסלוליו והרפתקאותיו. נשוי ואב לשלושה, גר בחוות מקורה שבכרמל.

יורם יזם והוציא לפועל משלחות רוכבים ליעדים אקזוטיים במקומות שונים בעולם. יזם והוביל משלחת רוכבים להימלאיה ההודית, הרפתקה יחודית של רכיבה על גג העולם. כמו כן היה זה שפתח לקהל הרוכבים הישראלי את גאורגיה במשלחת אתגרית שחצתה את הקווקז הגבוה במסע מרתק שנשען על לוגיסטיקה מוטרפת. הוביל משלחת רוכבים במסע מדהים ואתגרי, ראשון מסוגו, אל שדרת הרי הגעש באקוודור, הרפתקה על קו המשווה ומסעות אופניים בנפאל. יורם מארגן ומוביל כבר קרוב לעשור קבוצה גדולה ומיוחדת "בעיניים אחרות", שחבריה עיוורים, במסעות עומק אתגריים במקומות שונים בעולם ועד כה כבשה הקבוצה הרים ביעדים שונים בעולם; גיאורגיה, ירדן, רומניה, איטליה, מרוקו, מקדוניה וקירגיזסטן. בין שאר היעדים, יורם והצוות פתחו יעדים רבים לרכיבה, שהפכו נכס צאן ברזל לקהל הישראלי; הקפרטים, הקווקז, הרי האלפים, ההימאליה, הרי טיאן שאן ועוד. בשנת 2011 נבחר ע"י מגזין אופניים לאחד מרשימת האנשים הכי משפיעים על ענף האופניים בשנים האחרונות, על רקע תרומתו בתחום טיולי האופניים בארץ ובעולם.

לצד המשלחות, חופשות הרכיבה והטרקים הרגליים מעבר לים, מתקיימות הדרכות שוטפות בארץ, בעיקר טיולי מדבר מיוחדים, חוגי טיול ברגל או באופניים במקומות עבודה ומסגרות של קבוצות טיול פרטיות.

מוזמנים להצטרף...

שלחו הודעה בווצאפ