חזרה לראשי

טיולי אופניים בארץ

חזרה לראשי

קדר - מצוקי דרגות

מועד הטיול: 17.11.2017.

מהישוב קדר דרום אל מצוקי דרגות. נפגשים בלטרון, יוצאים עם מיניבוס שיקפיץ אותנו לנקודת ההתחלה ויאסוף אותנו בסיום ממצוקי דרגות. מסלול החוצה ממערב למזרח את צפון מדבר יהודה, דרך אינסוף סינגלים ושבילים טכניים כמיטב המסורת. בסיום הרכיבה תהיה פריסה משובחת, ארוחת סיום טעימה והסעה חזרה לרכבים החונים בלטרון.

לפרטים צרו קשר

הר הנגב

מועד הטיול: יום שישי, 29.12.2017.

סינגלים בהר הנגב - מסלול מעגלי, מיוחד, ו...קשוח
נפגשים בצומת טללים. לאחר קפה ועוגיות, נצא לדרך. המסלול עובר על השלוחות המקיפות את נחל הימן, באזור בתולי. מסלול טכני זורם. 30 ק"מ, 5 שעות.

לפרטים צרו קשר

קינה וחלמיש

מועד הטיול :12 בינואר, 2018.

נפגשים בערד. לאחר פריסת קפה ועוגיות של הבוקר, נצא מהכניסה לעיר למסלול לא מעגלי בעומק המדבר. חימום קצר בתוך העיר ויציאה דרומה, רכיבה בנחל כיסן, קינה וחימר. חציה של קו הרכס ורכיבה בנחל חלמיש, קינוח בסינגל זרון וסיום בים המלח.
35 ק"מ, 6-7 שעות רכיבה. בסיום, הקפצה חזרה לערד

לפרטים צרו קשר

חוצה מדבר יהודה

מועדי יציאה: 16-17.2.2018.

מסלול מיוחד והרפתקני, החוצה את כל מדבר יהודה, מצפון לדרום. חווית רכיבה מדהימה במסלול עומק, החוצה תא שטח מבודד, בתוואי טכני ובנוף מדהים.

היום הראשון:
מפגש בחניון בן שמן, מתחת לכביש 6. נעמיס את רכב הלוגיסטיקה ונוקפץ למרגלות ההרודיון. נפרוק את האופניים, קפה וכיבוד קל בזמן שמתלבשים ונצא להרפתקה!.
ביום הראשון נרד מההרודיון לנחל תקוע דרך סינגלים, נחצה את התקוע, דרומה לערוגות, ונמשוך עד לחניון הלילה של הר חולד. 40 ק"מ. לילה למרגלות הר חולד. א. ערב סביב המדורה ולינת שטח.

היום השני:
השכמה, ארוחת בוקר, הכנת כריכים לדרך וקדימה לדרך. יום מדהים שחוצה את רמת המדבר של דר' מדבר יהודה, הר חצרון, הר בדר, הר איתי, הר הרדוף, חציית נחל צאלים, הר צפירה וסיום בכפר הנוקדים. כ- 40 ק"מ. הקפצה חזרה לרכבים בחניון בן שמן.

מדובר בטיול הרפתקני, מיוחד מאוד, המתאים לרוכבים מנוסים בלבד, בעלי כושר טכני ופיזי גבוה. וראש פתוח...

לפרטים צרו קשר