חזרה לראשי

טיולים בארץ

חזרה לראשי

מר סבא ודרך הסוכר

מועד הטיול: יום שישי, 29.11.2019
*קבוצה סגורה

קלאסיקה! מסלול בן כ - 35 ק"מ, החוצה את צפון מדבר יהודה. ניפגש בשעה 0800 בכניסה לישוב קידר דרום, סינגל קצר המקיף את הישוב מוביל אותנו לשלוחה היורדת לאוכף שלמרגלות הר מונטר. מישם בדרך מהירה וקצת סינגלים זורמים, מעל נחל קדרון, נגיע לקטע הטכני שמעל הקדרון עד לתצפית המרשימה על מנזר מר סבא - מנזר בן יותר מ 1500 שנה, שלא ננטש מעולם, חצוב בנוי, תלוי על בלימה מעל הקניון של נחל קדרון. מישם טיפוס ארוך לפסגת הר מונטר, הידוע כהר עזאזל, ומראש ההר, מתחילה החגיגה - שרשרת אינסופית של סינגלים מהירים הגולשים עד לנחל אוג, מטפסים לשלוחה שעליה עוברת דרך הסוכר וגלישה מטורפת לצומת אלמוג. בסיום - הקפצה חזרה לרכבים.

ציוד: 3 ליטר מים, כריך/שניים לדרך, או חטיפי אנרגיה.

להרשמה - לחצו כאן

נחל תמרים. טיול סנפלינג

מועד הטיול: 30.11.2019

מסלול מדהים, טרק רגלי היוצא מים המלח, מטפס במעלה עתיק המתגבר על מצוק ההעתקים ומגיע לחלקו העליון של המצוק. לאחר כשעה וקצת של טיפוס במעלה, נגיע לשביל גמלים הרץ על קו גובה ומגיע למפל העליון של נחל תמרים. מכאן - נערך לגלישה. 5 מפלים, בגבהים של 25 עד 75 מטר. בסיום הגלישות יש לנו כ 15-20 דקות הליכה ואנחנו חזרה ברכבים.
ציוד: אנחנו מספקים הכל - רתמות אישיות, קסדות, וכמובן כל הציוד הנדרש לגלישות, הכל חדיש ותקני.

עלות: 250 ש"ח. כולל, 2 מדריכי גלישה, ציוד אישי לכל מטייל (רתמה, קסדה) וכל ציוד הגלישה הנדרש.

להרשמה - לחצו כאן

ערד מצדה. טיול אופניים

מועד הטיול: 13.12.2019

מערד לכפר הנוקדים. מסלול שכולו על סינגלים, מגובה 700 מטר מעל פני הים ועד קצת מתחת לכפר הנוקדים. סינגלים לכיוון מערב, לנחל צאלים, חיבור דרך מאגורת רחמים. טיפוס לשלוחת צילה וירידה בסינגל האינסופי שמעל נחל רחף. טיפוס ורכיבה בשביל מטריף מעל נחל צאלים וסיום קצת לפני מצדה מערב. תענוג!

עלות הטיול: 120 ש"ח

להרשמה - לחצו כאן

נחל טור. טיול סנפלינג

מועד הטיול: 21.12.2019

נחל טור, הנמצא במרכז מדבר יהודה, חותך את מצוק ההעתקים ומנקז את אגן הניקוז שלמרגלות כתף טור. הנחל יורד בסדרה של 7 מפלים, הגבוה בהם גובהו כ- 80 מטרים. ושאר המפלים גובהם 12-60 מטר. נתחיל את היום בהקפצת רכבים ומטיילים לאזור בית ההארחה מצוקי דרגות ומישם נתחיל ללכת. המסלול אינו מעגלי וברובו גלישות בלבד ללא הליכה משמעותית. אחד הנחלים היפים לגלישה באזור זה.

עלות: 250 ש"ח. כולל, 2 מדריכי גלישה, ציוד אישי לכל מטייל (רתמה, קסדה) וכל ציוד הגלישה הנדרש.

להרשמה - לחצו כאן

חוצה צפון מדבר יהודה

מועד הטיול: יום שישי, 3.1.2020

מסלול מטורף! חציה של צפון מדבר יהודה מקדר דרום ועד למצוקי דרגות. דרך המר סבא, סינגלים מעל נחל קדרון, חציה של בקעת הורקניה וירידה משוגעת ומדהימה עד למצוק ההעתקים. נפגשים בלטרון, מעמיסים לאוטובוס, הקפצה לקדר, רכיבה עד למצוקי דרגות, בסיום פריסה טעימה מול ים המלח - א. סיום מגניבה ובסיום הקפצה חזרה לרכבים.

עלות: 270 ש"ח. כולל - הסעה מלטרון לנקודת ההתחלה והסעה חזרה מנקודת הסיום לרכבים. ארוחה בסיום הטיול. הדרכה.

להרשמה - לחצו כאן

קומראן. טיול סנפלינג

מועד הטיול: 18.1.2020

נחל קומראן מנקז את אזור מעלה אדומים ונשפך לים המלח בקטע החוצה את המצוק ההעתקים ובו 5 מפלים המחייבים גלישה. המסלול מתחיל בגל הלאומי קומראן, מטפס בשביל מדברי אל רמת המדבר ומישם, יום גלישות מלא עד למפלס ים המלח.

עלות: 250 ש"ח. כולל, 2 מדריכי גלישה, ציוד אישי לכל מטייל (רתמה, קסדה) וכל ציוד הגלישה הנדרש.

להרשמה - לחצו כאן

סינגלים ברכס של דימונה

מועד הטיול: 14.2.2020

מסלול מעגלי לרוכבים חזקים. רכס דימונה ואפעה. סינגלים על גב הרכס, ירידה מגניבה רצח בנחל אשלון, רכיבה על משטחי סלע. מסלול טכני ופיזי מעולה!

עלות: 120 ש"ח

להרשמה - לחצו כאן

מההרודיון לים המלח

מועד הטיול: יום שישי, 28.2.2020

קלאסיקה, באחד המסלולים הטובים במדבר!
נצא בהסעה מאורגנת מלטרון להרודיון - גובה 650 מטר. מישם נצא ברכיבה במסלולים מהיפים והמגניבים שיש, בסינגלים היורדים לנחל תקוע, אל שלוחת הסכים של ראס הדורה, גלישה מטורפת לנחל דרגה, טיפוס לראש טור וירידה למצוקי - פצצה! בסיום ארוחת צהריים בפריסה מול ים המלח.

עלות: 270 ש"ח. כולל - הדרכה, הקפצות מלטרון וחזרה, ארוחת צהריים.

להרשמה - לחצו כאן

נחל רחף. טיול סנפלינג

מועד יציאה: 22.2.2020

אחד הנחלים היפים הנשפכים ממדבר יהודה לים המלח. הנחל מנקז את בקעת קנאים הנמצאת בשיפולי ערד והמסלול עובר באחד הקניונים היפים במדבר יהודה. הקניון צר ועמוק והגלישה במפלים כרוכה בחציה של גבים ומים. במסלול 9 מפלים, הגבוה בינהם גובהו 45 מטר. מדובר במסלול מעגלי המיועד למטיבי לכת. נתחיל את היום בטיפוס מוקדם במעלה רחף (כשעה וחצי של הליכה במתווה תלול), עד לחלקו העליון של הקניון, מישם נתחיל את הגלישות - 9 גלישות בסה"כ, בגבהים של 12מ', 6מ', 20מ', 25מ', 6מ', 8מ', 15מ', 20מ', ומפל אחרון בגובה של כ- 45 מ'.

עלות: 250 ש"ח. כולל, 2 מדריכי גלישה, ציוד אישי לכל מטייל (רתמה, קסדה) וכל ציוד הגלישה הנדרש.

להרשמה - לחצו כאן

חוצה מדבר יהודה

מועד הטיול: 6-7.3.2020

מדובר בטיול מיוחד במינו, החוצה את מדבר יהודה מצפון לדרום, טיול עומק מנותק מכל אזור מיושב, במסלול טכני ופיזי. המסלול מיועד לרוכבים מנוסים ברכיבת מדבר.

היום הראשון:
07:00 ניפגש בחניון לטרון. נעמיס את הג'יפ באופניים והציוד ונעלה למיניבוס שיקפיץ אותנו למרגלות ההרודיון. נפרוק את האופניים, קפה וכיבוד קל בזמן שמתלבשים ונצא לרכיבה. ביום הראשון נרד מההרודיון לנחל תקוע דרך סינגלים, נחצה את התקוע, דרומה לערוגות, עד חניון הלילה של הר חולד. לילה למרגלות הר חולד (או מעט לפני, תלוי בקצב). כ- 40 ק"מ. ארוחת ערב במדבר, בשרים על האש ועוד דברים טובים, מדורה ואוירה.

היום השני:
ארוחת בוקר בלב המדבר, לאחר השכמה רגועה. הכנת כריכים וקדימה לדרך. יום מדהים שחוצה את רמת המדבר של דר' מדבר יהודה, הר חצרון, הר בדר, הר איתי, הר הרדוף, חציית נחל צאלים, הר צפירה וסיום בכפר הנוקדים. כ- 40 ק"מ. בסיום, והקפצה  חזרה לרכבים המחכים לנו במרכז. חצינו את מדבר יהודה!

עלות הטיול: 950 ש"ח
העלות כוללת הכל - הסעות, אוכל, הדרכה, מרגע שנפגשים ועד סיום הרכיבה ביום השני.

להרשמה - לחצו כאן

שלחו הודעה בווצאפ