חזרה לראשי

טיולים בארץ

חזרה לראשי

טור. טיול סנפלינג

מועד הטיול: 31.1.2020 - קבוצה סגורה

טיול גלישה במפלים הגדולים של נחל טור עליון.
* קבוצה סגורה

להרשמה - לחצו כאן

סינגלים ברכס של דימונה

מועד הטיול: יום שישי 14.2.2020

לרוכבים חזקים!, מסלול מעגלי החוצה את רכס דימונה ואפעה. סינגלים על גב הרכס, ירידה טכנית לנחל דימונה, טיפוס אל רכס אפעה ,גלישה לחלקו העליון של האשלון וירידה מגניבה רצח בנחל אשלון, על משטחי סלע וליד גבי מים מלאים. מסלול טכני ופיזי מעולה!
עלות: 120 ש"ח

להרשמה - לחצו כאן

קומראן. טיול סנפלינג

מועד הטיול: 15.2.2020

נחל קומראן מנקז את אזור מעלה אדומים ונשפך לים המלח בקטע החוצה את המצוק ההעתקים ובו 5 מפלים המחייבים גלישה. המסלול מתחיל בגל הלאומי קומראן, מטפס בשביל מדברי אל רמת המדבר ומישם, יום גלישות מלא עד למפלס ים המלח.
עלות: 250 ש"ח. העלות כוללת: הדרכה - 2 מדריכים מוסמכים לגלישת מצוקים, ציוד אישי לכל מטייל (רתמה, קסדה) וכל ציוד הבטיחות הנדרש.
* הכניסה לשמורת קומראן כרוכה בתשלום (עד 23 ש"ח, תלוי בגיל המשתתף).

להרשמה - לחצו כאן

מצוק דלתון. גלישה וטיפוס

מועד יציאה: 22.2.2020

יום מגוון ומאתגר, באחד המצוקים היפים בארץ - מצוק דלתון. נפתח את היום בגלישה/סנפלינג מחלקו העליון של המצוק, למרגלותיו. בחלקו השני של היום נלמד את עקרונות הטיפוס והאבטחה, ונטפס במספר מסלולים, טופרופ. יום שהוא מבוא וחשיפה לעולם הטיפוס., אין צורך בניסיון קודם בטיפוס או גלישה.
עלות: 250 ש"ח. 2 מדריכי גלישה, ציוד אישי לכל מטייל (רתמה, קסדה) וכל ציוד הגלישה והטיפוס הנדרש.

להרשמה - לחצו כאן

מההרודיון לים המלח

מועד הטיול: יום שישי, 28.2.2020

קלאסיקה, באחד המסלולים הטובים במדבר!
נצא בהסעה מאורגנת מלטרון להרודיון - גובה 650 מטר. מישם נצא ברכיבה במסלולים מהיפים והמגניבים שיש, בסינגלים היורדים לנחל תקוע, אל שלוחת הסכים של ראס הדורה, גלישה מטורפת לנחל דרגה, טיפוס לראש טור וירידה למצוקי - פצצה! בסיום ארוחת צהריים בפריסה מול ים המלח.
עלות: 270 ש"ח. כולל - הדרכה, הקפצות מלטרון וחזרה, ארוחת צהריים - פריסה קלה בסיום.

להרשמה - לחצו כאן

חוצה מדבר יהודה

מועד הטיול: 6-7.3.2020

מדובר בטיול מיוחד במינו, החוצה את מדבר יהודה מצפון לדרום, טיול עומק מנותק מכל אזור מיושב, במסלול טכני ופיזי. המסלול מיועד לרוכבים מנוסים ברכיבת מדבר.

היום הראשון:
07:00 ניפגש בחניון לטרון. נעמיס את הג'יפ באופניים והציוד ונעלה למיניבוס שיקפיץ אותנו למרגלות ההרודיון. נפרוק את האופניים, קפה וכיבוד קל בזמן שמתלבשים ונצא לרכיבה. ביום הראשון נרד מההרודיון לנחל תקוע דרך סינגלים, נחצה את התקוע, דרומה לערוגות, עד חניון הלילה של הר חולד. לילה למרגלות הר חולד (או מעט לפני, תלוי בקצב). כ- 40 ק"מ. ארוחת ערב במדבר, בשרים על האש ועוד דברים טובים, מדורה ואוירה.

היום השני:
ארוחת בוקר בלב המדבר, לאחר השכמה רגועה. הכנת כריכים וקדימה לדרך. יום מדהים שחוצה את רמת המדבר של דר' מדבר יהודה, הר חצרון, הר בדר, הר איתי, הר הרדוף, חציית נחל צאלים, הר צפירה וסיום בכפר הנוקדים. כ- 40 ק"מ. בסיום, והקפצה  חזרה לרכבים המחכים לנו במרכז. חצינו את מדבר יהודה!

עלות הטיול: 950 ש"ח
העלות כוללת הכל - הסעות, אוכל, הדרכה, מרגע שנפגשים ועד סיום הרכיבה ביום השני.

להרשמה - לחצו כאן

שלחו הודעה בווצאפ